Haspolat kirli sanayi Bölgesi No.3 Minareliköy, Lefkoşa, Kıbrıs

logo

Evinizin boya uygulamasını, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan profesyonel ellere emanet edebileceksiniz.

Bize Ulaşın Bize Ulaşın
Bize Ulaşın

T : +90 392 365 56 23

F : +90 392 365 0670

bilgi@aslanboya.com

Haspolat kirli sanayi Bölgesi No.3

Minareliköy, Lefkoşa, Kıbrıs

Bugüne

about

BMP LTD

Aslan Boya

2011 yılında, babadan oğula üretim faaliyetlerini sürdürme düşüncesi ile Süleyman ÖZERMAN ve Elif ÖZERMAN yönetiminde, 1974 yılında temelleri atılan  ASLAN markasının devamı için ikinci  kuşak  üretici firması olarak BMP TRADE LTD, yalnızca  üretim , arge ve ürge  faaliyetlerini sürdürme hedefiyle  GÜNEY SOKAK KİRLİ SANAYİ BÖLGESİ  MİNARELİKÖY LEFKOŞA  K.K.T.C’de bayrağı göğüslemiştir.Yapı Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Harç ve  Beton Agregası, İç ve Dış Cephe Boyası,Su Bazlı ve Solvent Bazlı Boya İmalatları ,Beton ve Harç Katkıları, Akrilik Reçine Esaslı Boya İmalatı,Dekoratif Son Kat Boya Sistemleri,Yalıtım Sıvaları,Makinalı Sıva Sistemleri ile üretimini  Türk ve Avrupa Standartlarına uygun olarak yapmaktadır.


BMP TRADE LTD iştirakleri ile birlikte yaklaşık 30 personel ile ülke ekonomisine katkı sağlayarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 BMP TRADE LTD inşaat sektöründe ASLAN markası ile üretmiş olduğu yapı  malzemeleriyle  önce kalite anlayışı ile üretimine devam etmektedir.Kaliteden asla taviz vermeden, ÖNCE KALİTE anlayışı ile üretim yapan BMP TRADE LTD ‘nin bundan sonraki en büyük hedefi firmamızın uluslararası piyasada yer almaktadır.

BMP TRADE LTD ürünlerinin kalitesinin ve uygulanabilirliğinin takipçisi olarak sahadaki uygulamalara da destek vermekte, talep edildiğinde danışmanlık yaparak müşteri ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak çözümler sunmaktadır. Müşterilerin karşılaştığı sorunlarla ilgili yerinde incelemeler yaparak nedenlerini tespit etmekte alternatif çözümler sunmaktadır. Piyasaya tanıştırdığı yeni ürünlerin uygulaması ile ilgili ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesindeki ürünlerinin gerekli testlerini yapabilecek kapasitede üretimin kalite laboratuvarları ile ürün kaliteleri sürekli değerlendirilmektedir.Ayrıca kendi bünyesi dahilinde ürünlerin gelişimi ve yeni ürünlerin çalışmaları  arge ve ürge laboratuvarlarında geliştirilmektedir.BMP TRADE LTD olarak, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini, TS EN ISO 14001:201 Çevre Yönetim Sistemi,TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi,TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, TS EN ISO 45001 İş sağlığı ve güvenliği Yönetim sistemi, Yapı malzemesi yönetmeliği ve  direktifleri çerçevesinde üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

Kalite şirket çalışanlarımızın ortak ürünüdür. Kalitenin sürekliliğinin teminatı bilinçli kalite anlayışıdır.


  • Uzman Ekip Üyesi
  • Kalitteli Hizmet
  • Satış Sonrası Destek
  • Uzman Ekip Üyesi
  • Kalitteli Hizmet
  • Satış Sonrası Destek
Bize Ulaşın Bize Ulaşın
Bizi arayın veya herhangi bir sorunuz için (0392) 444 80 00